Drodzy Darczyńcy,

z ogromnym wzruszeniem i radością przyjmowaliśmy codzienne dostawy artykułów, które  ofiarowywaliście na rzecz Osób z Ukrainy. Kolejny już raz przekonaliśmy się, że otaczają nas empatyczni, wrażliwi i pomocni Ludzie. Państwa zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - zebraliśmy 21 kartonów artykułów żywnościowych, środków czystości, przyborów piśmienniczych, książeczek i kolorowanek dla dzieci, ponad 8 worków z odzieżą, kocami, śpiworami, pościelą, zabawkami.  Udało nam się także pozyskać samochodowy fotelik dziecięcy, leki i środki opatrunkowe!

Do zebranych artykułów dołożyliśmy dar serca od Naszych Uczniów - własnoręcznie wykonane kartki z pozdrowieniami oraz wyrazami wsparcia:)

Dzięki Waszej pomocy to przedsięwzięcie zakończyło się powodzeniem:)

Za wszelkie dobro, pomoc i otrzymane wsparcie serdecznie dziękujemy,

kierując w Państwa stronę słowa Adama Asnyka  :

"Dla serc szlachetnych największą rozkoszą,

gdy radość innym w niedoli przynoszą".

Z wyrazami szacunku,

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 6