"CROCODILE TEARS"

W czerwcu odbył się Międzyszkolny Konkurs "CROCODILE TEARS" dla klas 1-3 nanajlepiej zaprezentowaną w języku angielskim historyjkę, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.

Zadaniem dzieci było zaprezentowanie historyjki opowiadającej o krokodylu, który licząc na łatwowierność zwierząt, udawał, że coś go boli. Gdy podczas powitania zwierzęta zbliżały się do niego, by mu pomóc, on je pożerał. Z pomocą zwierzętom przyszła małpka, która znalazła sposób na uwolnienie ich z paszczy krokodyla. Wystarczył tylko połaskotać krokodyla i rozśmieszyć go tak, by otworzył paszczę i wypuścił zwierzątka.

Nasi uczniowie z klasy 2, uczęszczający na zajęcia rozwijające z języka angielskiego, świetnie sobie poradzili: przygotowali kolorowe stroje, naśladowali ruchy zwierząt i ich zachowania. Dzięki temu zajęli w nim III miejsce w konkursie.

Zarówno uczniom, jak i p. Sylwii Żaczek-Gwizdoń, która przygotowała dzieci do konkursu na zajęciach rozwijających z języka angielskiego, serdecznie GRATULUJEMY!

 

 

 film

film2

film3