Nadszedł czas o którym niejedni pragną zapomnieć, a inni znają to tylko z opowieści naszych przodków.

Rosja zaatakowała Ukrainę...

W duchu solidarności i chęci pomocy tym, którzy nas teraz najbardziej potrzebują, społeczność naszej szkoły organizuje zbiórkę artykułów pierwszej potrzeby, min.in.:

-> żywność z długim terminem przydatności, ale także żywność dla maluszków (słoiczki, kaszki, deserki)

-> słodycze

-> koce, śpiwory, karimaty

-> środki higieniczne i kosmetyki (w tym także pampersy)

-> artykuły papiernicze (głównie kredki, kolorowanki)

-> zabawki, maskotki

-> ubrania dla kobiet i dzieci

Pamiętajmy, by oddawane rzeczy były w bardzo dobrym stanie - takie, jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

Kosze na ww. artykuły będą rozstawione przy drzwiach wejściowych do szkoły, jednakże można także je także przekazywać wychowawcom, nauczycielom, w sekretariacie.

Zbiórka odbywać się będzie do piątku 4.03.2022 r.

Na zakończenie, cytując słowa Niemena,  pamiętajmy, że : "...ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim!"

Dziękujemy za każdy gest wsparcia!

Społeczność  Szkoły Podstawowej nr 6 w Czechowicach - Dziedzicach