Chcemy robić więcej takich lekcji

Uczniowie klasy 6a po przygotowaniu lekcji otwartej „Śpieszmy się kochać-spotkanie z Janem Twardowskim i jego poezją” byli zgodni, że chcą więcej takich zajęć. Zapał i entuzjazm uczniów był widoczny od samego początku. Dopracowali wszystkie szczegóły i zadbali o nastrój. Dzięki Ninie Stebel od początku  towarzyszyły nam dźwięki ukulele. Wojtek Piwko wcielił się w rolę księdza-poety Jana Twardowskiego, Natalia Hamerlak  przeprowadziła ciekawy wywiad, nie zabrakło też innej poetki Anny Kamieńskiej, którą zagrała Lena Gniadek. Piękne słowa, piękna poezja i zaangażowanie wszystkich uczniów kl.6a sprawiło, że było to niezapomniane spotkanie.

Dziękujemy przybyłym Gościom pani dyrektor Katarzynie Kieloch, pani Katarzynie Gandorskiej, pani Magdalenie Prochot, pani Monice Zbijowskiej oraz kolegom i koleżankom.

Nad całością spotkania przeprowadzonego 12.10. 2023 r. czuwała pani Agata Chmielniak.