Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach w 2023 roku wzięli udział w Gminnym Konkursie plastycznym w ramach projektu pt.: „Z zapałem przeciw zmianom klimatu- zielono- niebieska infrastruktura w Gminie Czechowice-Dziedzice”, znaczenie zieleni- zielona infrastruktura  ”Na tropie śródziemnomorskiej zieleni” pod opieką nauczyciela plastyki pani Marzeny Włosik.

            Z przyjemnością chcemy poinformować, że uczennica klasy 6a Lena Gniadek zdobyła III miejsce w tymże konkursie.

Laureaci zostali zaproszeni na uroczystość dnia 4 XII 2023r. do Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Organizatorzy przybyłym gościom przedstawili informacje na temat projektów i zagadnień wody. Głos zabrał m.in. Burmistrz pan Marian Błachut. Uroczystości towarzyszyła piękna wystawa nagrodzonych prac uczniów oraz wystawa ptaków w formie fotografii wykonana przez dwóch biologów z naszej okolicy. Wyświetlono film przyrodniczy o naszej gminie.

 

Dyplomy oraz nagrody wręczył Burmistrz Czechowic-Dziedzic pan Marian Błachut. Wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, gratulujemy naszej uczennicy.