Program edukacyjny „Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem” to wspólne  przedsięwzięcie gminy Czechowice-Dziedzice, reprezentowanej przez zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach- Dziedzicach oraz grupy Lotos S.A., będącej jego partnerem finansowym.

W roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole realizujemy trzy projekty:

1.Cztery pory w regionie. Niezbędnik regionalny dla dzieci, które przyjeżdżają z zagranicy.

Cel : opracowanie i przygotowanie do druku przewodnika regionalnego dla dzieci, które przyjeżdżają z zagranicy.

Maja Durkacz kl.4a

Maciej Jankowski kl.4a

Krzysztof Szewczyk kl.4a

Opiekun projektu: Agata Chmielniak

2.Mali programiści

Cel: Rozwijanie u uczniów myślenia logicznego i strategicznego, pamięci i orientacji przestrzennej, umiejętności analizy i rozwiązywania problemów, intuicji, wyobraźni, umiejętności koncentracji oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Iga Wąsik klasa 2a

Wojciech Góra klasa 2a

Nikodem Ochwat klasa 2a

Opiekun projektu:Renata Zeman

1. Druk 3d – moim biletem w przyszłość

Cel: Zebranie informacji dotyczących drukowania 3D: sposoby, możliwości, potencjał na przyszłość.

Projektowanie w programie Tinkercad.

Wykonanie własnego wydruku.

Kornelia Brzęczek kl.4a