24 września uczniowie klasy 4b pod opieką p. Beaty Kulak i p. Anny Danielczyk wzięli udział w akcji ekologicznej pod tytułem „ Sprzątanie Świata” zorganizowanej w naszym mieście przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Czechowicach- Dziedzicach. Tym samym dołączyliśmy do międzynarodowej kampanii polegającej na zbiorowym sprzątaniu przyrody, która nas otacza. Wraz z uczniami z innych szkół spotkaliśmy się w Centrum Edukacji Ekologicznej , w pobliżu Zamku Kotulińskich, a następnie wyruszyliśmy na sprzątanie przydzielonych nam terenów. Uczniowie mieli okazję nie tylko zrobić cos pożytecznego dla przyrody, ale także mogli poznać wybrany region Czechowic- Dziedzic i jego walory. Po skończonej akcji i wspólnym poczęstunku wróciliśmy do szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Opiekunowie: B. Kulak, A. Danielczyk