W czasach pandemii profilaktyka prozdrowotna zajmuje szczególne miejsce. Można ten temat poruszać w różny sposób. Uczniowie klasy 5a zaskoczyli nas nietypowym podejściem do tematu ochrony zdrowia i konieczności przestrzegania wymaganych zaleceń. Na jednej z długich przerw zorganizowali happening,  w czasie którego Kamil Sładkowski wykonał swój autorski tekst, podejmujący problematykę walki z covid-19. Występ budził wiele emocji, dlatego Kamil zaprezentował go parokrotnie. Towarzyszyli mu koledzy i koleżanki w maseczkach i jednorazowych rękawiczkach -niezbędnych w dzisiejszej rzeczywistości.

Uczniowie kl.5a zorganizowali tę akcję pod kierunkiem pań Agaty Chmielniak i Justyny Kulik-Żołędziewskiej.

ACH