Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach w 2023 roku wzięli udział w Gminnym Konkursie plastycznym w ramach projektu pt.: „Z zapałem przeciw zmianom klimatu- zielono- niebieska infrastruktura w Gminie Czechowice-Dziedzice”, znaczenie zieleni- zielona infrastruktura  ”Na tropie śródziemnomorskiej zieleni” pod opieką nauczyciela plastyki pani Marzeny Włosik.

Z przyjemnością chcemy poinformować, że uczennica klasy 6a Lena Gniadek zdobyła III miejsce w tymże konkursie.

Laureaci zostali zaproszeni na uroczystość dnia 4 XII 2023r. do Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Organizatorzy przybyłym gościom przedstawili informacje na temat projektów i zagadnień wody. Głos zabrał m.in. Burmistrz pan Marian Błachut. Uroczystości towarzyszyła piękna wystawa nagrodzonych prac uczniów oraz wystawa ptaków w formie fotografii wykonana przez dwóch biologów z naszej okolicy. Wyświetlono film przyrodniczy o naszej gminie.

Dyplomy oraz nagrody wręczył Burmistrz Czechowic-Dziedzic pan Marian Błachut. Wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, gratulujemy naszej uczennicy.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ CZECHOWICE-DZIEDZICE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Szczegółowe informacje w linku poniżej.

Rekrutacja do przedszkola.

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci byłej wieloletniej nauczycielki naszej szkoły, Pani Barbary Urbańskiej. W naszej pamięci pozostanie jako niezwykle energiczny i charyzmatyczny nauczyciel techniki i plastyki, który z pasją i zaangażowaniem kształcił kolejne roczniki uczniów i niejednokrotnie przysparzał szkole laurów.
Niech odpoczywa w pokoju!

ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ

SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 6

W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Ignacego Łukasiewicza

informuje, że od 10 stycznia do 31 stycznia 2024 r.

będą trwały zapisy dzieci do klasy pierwszej szkoły podstawowej

(dzieci z obwodu szkoły)

Zapisu dziecka do klasy pierwszej dokonać można w sekretariacie szkoły,
od poniedziałku do piątku  w  godz. 8.00- 15.00.

Rekrutacja dzieci spoza obwodu odbywać się będzie w terminach późniejszych

zgodnie z Regulaminem.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać w sekretariacie szkoły lub wydrukować ze strony szkoły http://sp6.czechowice-dziedzice.pl/, w zakładce Rekrutacja do klasy pierwszej

Serdecznie zapraszamy!